При будівництві гідроелектростанції був пробурений тунель довжиною 20 км. Це потребувало численних насосів для видалення утвореної води. Дренажні насоси відіграють ключову роль на будівельних майданчиках, де необхідно ефективно керувати водними ресурсами. Під час риття котлованів/тунелей чи траншей часто виникає проблема накопичення ґрунтових вод або дощової води. Відповідну воду насосами відкачували на водоочисну станцію для подальшого очищення. Однак з часом з’явилась на поверхні води графітова плівка. Це відкриття зупинило весь проект, оскільки водоочисна установка не була розроблена для відділення плаваючої плівки. Інженери з'ясували, що це було результатом того, що матеріал був у породі і таким чином виокремився під час дренажу підземних вод. Треба було знайти рішення для розділення води та збору плівки на водоочисній станції. Для такого завдання став в нагоді плаваючий скімер Tsurumi серіії FSP!
Плаваючий скімер Tsurumi серії FSP — це спеціалізований насос, розроблений для ефективного видалення плаваючих забруднюючих речовин з поверхні рідини. Такий промисловий насос видаляє домішки з поверхні води, такі як: піна, плаваючі дрібні частинки, масляні плями, емульсії та ін. речовини. Як і всі насоси Tsurumi, цей агрегат також оснащений подвійними механічними ущільненнями для надійної роботи. Оскільки це плаваючий тип, всмоктувальний отвір може зберігати своє відносне положення щодо поверхні води, що дозволяє уникнути збоїв у роботі через зміни рівня води. Вхідний отвір всмоктування можна відрегулювати на глибину від 0 до 60 мм, щоб скіммер міг ефективно видалити цей надлишковий злив за допомогою мінімальної кількості води. Регулювання глибини можна здійснити, повертаючи поплавці за або проти годинникової стрілки. Це дозволило замовнику експлуатувати скімер серії FSP протягом кількох місяців без будь-яких проблем і обслуговування, доки графітові утворення не зникли.
За посиланням Ви можете переглянути технічну специфікацію плаваючого скімеру цурумі серії FSP : https://ua.tsurumi.in.ua/product/zanurjuvalni-pinovidokremljuvachi/
![]() |
![]() |
![]() |